Verdiğimiz Hizmetler

Hakkımızda

HMK Dizayn

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth. Even the all-powerful.

One day however a small line of blind text by the name of Lorem Ipsum decided to leave for the far World of Grammar. The Big Oxmox advised her not to do so, because there were thousands of bad Commas, wild Question Marks and devious Semikoli, but the Little Blind Text didn’t listen. She packed her seven versalia, put her initial into the belt.

3 Adımda Tadilat & Dekorasyon

Ücretsiz Keşif

Bulunduğunuz ortama gelerek ücretsiz olarak keşif yapıyoruz.

Proje Tasarımı ve Onayı

Keşif işleminin ardından proje tasarım işlemini yapıyoruz. Tasarladığımız projeyi sizlere sunuyoruz.

Zamanında Teslimat

Onaylanan projeyi zamanında sizlere teslim ediyoruz.

HMK Dizayn

Konsept Yaratmak

Mekan tasarımlarında konsept olguların önemi bir hayli büyüktür.Konsept tasarım günümüzde özellikle kafelerde, restoranlarda ve bazı evlerde tercih edilebilmektedir. 

Bu sayede gerek evlerde gerekse de dış mekanlarda çok ilgi çekici bir tasarımın ve konseptin oluşturulması mümkün hale gelir. HMK Dizayn olarak bulunduğunuz ortama en uygun konsepti yaratıyoruz.

HMK Dizayn

Mükemmellik

HMK Dizayn olarak iç dizayn, dış dizayn, 3D Çizim alanlarında en iyi işleri yapmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin düşünce ve hayallerinin de öteksinde projeler gerçekleştirmeye çalışıyoruz. İlk önceliğimiz yaptığımız işler de mükemmeli yakalamak.